Siemens
flow-image

Zmień swoje podejście do modelowania i twórz lepsze projekty

Ten zasób został opublikowany przez Siemens

Zmiana sposobu modelowania umożliwia szybsze tworzenie nowych projektów koncepcyjnych. Sprawia też, że można łatwiej odpowiedzieć na żądania zmian. Jednoczesne wprowadzanie modyfikacji kilku części w złożeniu staje się o wiele prostsze. Ponowna analiza tradycyjnych metod pracy i wypróbowanie technologii synchronicznej pozwoli Ci osiągnąć wszystkie te korzyści, a nawet o wiele więcej. Dowiedz się, jak to zrobić!

Ten przewodnik po najlepszych praktykach prezentuje zalety technologii synchronicznej i zawiera:

  • wyjaśnienie kluczowych założeń i przypadków użycia,
  • trzy przykłady projektów, omówione krok po kroku,
  • dodatkowe filmy instruktażowe, które demonstrują opisywane techniki.

Technologia synchroniczna to dobre rozwiązanie, które pomoże Ci w tworzeniu projektów i usprawni pracę zespołu inżynierskiego. Sprawdź te proste przykłady i przekonaj się sam!

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@headleymedia.com .

Powiązane kategorie Zagnieżdżone, Mikrokontrolery, Narzędzia programistyczne i debugujące, Tablice ewaluacyjne, SBC i moduły, Wbudowane systemy operacyjne i oprogramowanie, Edge computing