TTI
flow-image

Wyzwania EMC w samochodach połączonych (connected cars)

Ten zasób został opublikowany przez TTI

W nowe pojazdy wbudowywany jest olśniewający wachlarz układów elektronicznych. Trendy takie jak „samochód połączony”, systemy wspomagania kierowcy oraz stopniowe orientowanie się na pojazdy połowicznie lub w pełni autonomiczne generują ogromne zapotrzebowanie w branży komponentów elektronicznych. Jednak przy tak wielu układach elektronicznych znajdujących się w bliskiej odległości od siebie, ryzyko problemów związanych z wzajemnym oddziaływaniem elektromagnetycznym (EMI) ulega dramatycznemu zwiększeniu.

W tym oficjalnym biuletynie informacyjnym, TTI bada niektóre z wyzwań związanych z kwestiami EMI/EMC obecnymi w nowoczesnych pojazdach oraz ze sposobami zapewnienia solidnych i odpornych metod ochrony w odpowiedzi na wprowadzanie innowacji do świata motoryzacji.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@headleymedia.com .

Powiązane kategorie Motoryzacja, Oświetlenie pojazdów samochodowych, Elektronika nadwozia i podwozia, Systemy audio i informacyjno-rozrywkowe, HMI, Technologie Connected Car (V2X), ADAS i jazda autonomiczna, Czujniki samochodowe