Riedon Inc
flow-image

Rezystory o wysokiej skuteczności są kluczem do spełnienia wyśrubowanych wymagań projektów przenośnej elektroniki medycznej

Ten zasób został opublikowany przez Riedon Inc

Urządzenia elektroniki medycznej nie znajdują się już tylko w szpitalach, klinikach i gabinetach lekarskich. Ich użycie nie jest również ograniczone i zarezerwowane dla wykwalifikowanych praktyków. Zamiast tego konstrukcje urządzeń stały się mniejsze, bardziej przenośne i łatwiejsze w użyciu.

W tym artykule przyjrzymy się dwóm z tych zastosowań dla przenośnej elektroniki medycznej, zwracając głębszą uwagę na specyficzne wymagania technologii rezystorowej stosowanej w ich projektach obwodów.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@headleymedia.com .

Powiązane kategorie Produkcja komponentów, Rezystory, Elementy pasywne SMD, Kondensatory, Wzbudniki, Złącza, Przełączniki, Transformatorami, Technologia podłoża płytek drukowanych (PCB)