Panasonic Industry Europe
flow-image

KONDENSATORY POLIMEROWE – OPTYMALNY ZAMIENNIK DLA MLCCS

Ten zasób został opublikowany przez Panasonic Industry Europe

Najczęściej dobór kondensatorów do zunifikowanych obwodów wydaje się prostym wyborem, jednak wymagania, wyzwania i oczekiwania współczesnej elektroniki dowodzą, że jest inaczej. W miarę jak coraz więcej systemów elektronicznych jest integrowanych w naszych samochodach, stale rośnie zapotrzebowanie na technologie kondensatorów, które zapewnią wysoką niezawodność, długotrwałość eksploatacyjną, stabilną wydajność, niski współczynnik ESR i niskie koszty.

Kondensatory polimerowe spełniają te potrzeby w segmentach przedsiębiorstw, handlowym, konsumenckim, medycznym i lotniczym od ponad 15 lat.

Pobierz ten oficjalny biuletyn informacyjny, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@headleymedia.com .

Powiązane kategorie Produkcja komponentów, Rezystory, Elementy pasywne SMD, Kondensatory, Wzbudniki, Złącza, Przełączniki, Transformatorami, Technologia podłoża płytek drukowanych (PCB)