BlackBerry QNX
flow-image

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość cyberbezpieczeństwa dla systemów zagnieżdżonych

Ten zasób został opublikowany przez BlackBerry QNX

Jedyny system, który jest bezpieczny przed cyberzagrożeniami, to taki, który nigdy nie został włączony. Chociaż w powyższym sformułowaniu sporo jest przesady mającej na celu podkreślenie powagi zagrożeń dla bezpieczeństwa, które dotykają takie rzeczy, jak nasze komputery i telefony, należy je jednak wziąć pod uwagę jako zagrożenie dla ewolucji systemów zagnieżdżonych.

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, wszechobecna łączność, konsolidacja funkcjonalności i automatyzacji odgrywają ważną rolę w udostępnianiu nowych możliwości dla urządzeń sterowanych oprogramowaniem, jednocześnie wprowadzając nowe zagrożenia. I mino iż postęp nie może być powstrzymany, możliwe jest podjęcie kilku kroków mających na celu ograniczenie luk w zabezpieczeniach, które pojawiają się w nowych i rozwijających się systemach.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@headleymedia.com .

Powiązane kategorie Zagnieżdżone, Mikrokontrolery, Narzędzia programistyczne i debugujące, Tablice ewaluacyjne, SBC i moduły, Wbudowane systemy operacyjne i oprogramowanie, Edge computing